×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 297

Еммануель Амон і колумбійський шоколад Luker

CasaLuker - колумбійське сімейне підприємство, засноване більше ста років тому - вже протягом декількох років займається просуванням на російський ринок шоколаду та інших продуктів зроблених з какао-бобів Фіно де Арома і прагне продемонструвати якість і смакові характеристики какао, виробленого в як в самій Колумбії, так і в Латинській Америці взагалі.

Для досягнення цієї мети компанія уклала стратегічний союз з відомим шефом - кондитером і шоколатьє Еммануелем Амоном. Еммануель Амон народився в 1969 році в Бретані, прибережному регіоні на заході Франції. Він отримав диплом шеф-кондитера і шоколатьє в 1987 році і з тих пір творить в області кулінарного мистецтва.

На сьогоднішній день він широко відомий як автор вишуканих творінь, в яких йому вдається поєднувати смак, дизайн та оригінальність. Після тижневого візиту в Колумбію, де Еммануель відвідав фабрику шоколаду компанії CasaLuker, а також її дослідний центр - Агроферма Granja Luker - він по-справжньому полюбив країну, какао Фіно де Арома і оцінив наукову роботу, виконану компанією за останні 50 років.

Еммануель готовий поділитися своїм досвідом і знаннями про світ шоколаду і взяв на себе завдання познайомити російських професійних кондитерів та шоколатьє, а також вимогливий російський ринок з лінійкою продуктів компанії CasaLuker. На сьогоднішній день в неї входять: шоколадні маси з суміші какао-бобів Фіно де Арома марки Luker Cacao, оригінальні шоколади Luker 1906 і шоколадні драже Luker Maracas з начинкою з тропічних фруктів.

Як сама компанія і її дистриб'ютори, так і знаменитий шеф-кондитер сподіваються, що високоякісний колумбійський шоколад і продукти, виготовлені з какао Фіно де Арома, займуть гідне місце на російському ринку.

Вгору