Шоколад із колумбійським смаком

Щоб зацікавити споживачів, компанії постійно демонструють на ринку нові різноманітні продукти. «Магнум СП» уперше вивела на ринок України призначену для поціновувачів нових смаків і ароматів, вишуканих ласощів продукцію від компанії «Casa Luker» із Колумбії, яка вироблена з какао Fino de Aroma і тропічних фруктів. Від інших сортів Fino de Aroma; яке становить близько 8% виробленого у світі какао, відрізняють фруктов о-квітко вий аромат і смак із нотками солоду і горіхів. Назву йому привласнено згідно із класифікацією Міжнародної організації з какао. Із найновішими позиціями з широкого асортименту інгредієнтів для прикрашання виробів нас ознайомлює директор компанії «Магнум СП» Наталія Плотницька:
 
- Гадаю, кондитерів зацікавлять призначені для декорування обсмажені кавові зерна Expresso bean coffe covered, покриті темним шоколадом, - розповідає пані Наталія. - Крім того, для промислового використання пропонуємо какао-крупку Nibs covered, кластери какао-крупки Nibs cluster, розчинну каву Instant coffe covered, а також плоди фізаліса Uchuva recubierta. Усі вони покриті темним шоколадом. їх можна використовувати і як декоративний елемент, і як ласощі. Також для творіння власних виробів компанія пропонує сировину, таку як какао терте, натуральні какао-масло і какао-порошок. 
 
Натомість любителів ексклюзивних ласощів більше зацікавлять різноманітні види шоколаду, яким, до речі, теж можна декорувати продукцію. Саме таким є гіркий шоколад «Palenque 70%» із суміші какао-бобів Fino de Aroma. Аромат какао в ньому підсилений гіркуватими нотками, має чудовий післясмак. Фруктові й кавові нотки й високий вміст масла надають шоколаду неповторного смаку. Гіркий шоколад «Агаиса 70%» теж має збалансований ніжний смак із кислуватими нотками, екзотичними присмаками ягід, меду, жасмину й пряними ароматами, а також цитрусовою свіжістю.
 
Є в асортименті й молочний шоколад.
 Це, наприклад, «Atlantico», у його смаку поєднані нотки ванілі, згущеного молока, тростинного цукру й карамелі, доповнені молочними відтінками. А «Сіаго de Luna 37%» має м'який смак какао із солодкими нотками і присмаком ванілі. Шоколад «Неіісопіа 41%» - теж молочний із відчутним смаком какао й екзотичними солодкими нотками тростинного цукру й солоду. 
 
Нещодавно новинкою компанії «Casa Luker» став молочний шоколад «Colombia 45%». Він володіє справді сильним, яскраво вираженим «звучанням». У цьому цікавому поєднанні смаків головує смак какао і ніжність кремової текстури. Особливий молочний і карамельний відтінки розкриває ні з чим незрівнянний солодкий смак, що додає вишуканості цьому шоколаду. 
 
Гіркий шоколад «Colombia 70%» має яскраво виражений смак шоколаду і солодкі нотки, ніжну текстуру. Моносортовий гіркий шоколад «Ecuador 70%» виготовлений з еквадорських какао-бобів із насиченим ароматом та фруктовими нотками приємного гіркуватого відтінку. У шоколаді «Ниііа 65%» та «Ниііа 85%» гармонійно поєднані особлива гіркота какао і витончені солодкі тони. «Macondo 60%» спокушає екзотичним смаком і ледь помітними цитрусовими відтінками. У шоколаді «Maranta 61%» смак цитрусових, фруктів, спецій і трав ідеально збалансований із традиційним смаком какао. «Misterio 58%» вирізняється солодкими квітковими відтінками. 
 
Ще одна позиція асортименту - білий шоколад. Це, наприклад, «Nevado 35%», виготовлений із какао-масла із незвичним смаком і чудовим ароматом. 
 
Шоколад «Santander 65%» і «Santander 85%» - це гармонійне поєднання гіркого какао і витончених солодких тонів, квіткових і фруктових ноток, які створюють цікавий акцент. «Титасо 65%» і «Титасо 85%» - гіркий шоколад, що має витончений смак із квітковими й фруктовими нотками. 
 
Пропонує компанія і шоколад для «фонтанів» -молочний, для покриття тортів, пончиків, бісквітів, свіжих і сушених фруктів, желе, зефіру тощо; 45-відсотковий білий, виготовлений із натурального масла-какао, а також 65-відсотковий гіркий шоколад.
 
Для ознайомлення з продукцією «Casa Luker» компанія «Магнум СП» організовує майстер-класи із таким всесвітньо відомим кондитером і шоколатьє високого класу, як Еммануель Амон. Він розповість про секрети кулінарного мистецтва у створенні тортів, продемонструє віртуозну роботу з шоколадом, а також ресторанними десертами, традиційними бретонськими виробами і карамеллю. Присутні на заході матимуть змогу ознайомитися з оригінальними й сміливими експериментами майстра, що допоможе їм привнести новизну у власні творіння і використати найновіші тенденції дизайну десертів.
Вгору